Spřáteluji.Pište do komentíků... <3
etushinQ_ua_^^" alt="©-^^[P]etushinQ_ua_^^" class="center"]

Duben 2008

Slovní kopaná

20. dubna 2008 v 19:27 | Týna

Zahrajeme si slovní kopanou

Napíšu slovo a vy na poslední písmeno vymyslíte další slovo které napíšete do komentářů.pokud já napíšu třeba smajlík a někdo napíše do kometářů např.konvice tak vy musíte vymslet něco na e protože slovo konvice končí na e.

tymateluka


Jsou nemoci k něčemu dobré?

17. dubna 2008 v 16:06 | Týna
Jsou nemoci k něčemu dobré?
Možná tomu nebudeš věřit,ale jsou!Když se tělo potká s nemocí začne vytvářet protilátky a při dalším setkání s ní už ví,jak se zachovat protože kód nemoci si pamatuje.

Proč je mužský mozek větší než ženský?

16. dubna 2008 v 21:31 | Týna =)
Proč je mužský mozek větší než ženský?
Mozek je řídící orgán nervové soustavy.Je pravda,že mužský mozek je asi o deset procent větší než ženský,ale to neznamená ,že by ženy byly hloupější!Aby ti mozek správně fungoval,podpoř ho pravidelným učením a zdravým jídlem.

Proč umí lidé mluvit a zvířata ne?

16. dubna 2008 v 21:24 | Týna
Proč umí lidé mluvit a zvířata ne?
Právě schopností mluvit se lišíme od zvířat.Sdělování informací ústně nám umožňuje dokonalejší mozek.Zvířata se dorozumívají pouze skřeky,vřískáním nebo pískáním,

Co je to zavináč?@

16. dubna 2008 v 21:19 | Týna
Co je to zavináč? @
Že zavináč je znak používaný v e-mailové komunikaci,to dnes ví každé malé dítě.Co to ale bylo dřív?Možná tě to překvapí,že naši tátové a dědové říkali zavináč jedné rybí pochoutce-uzenému sledi.To jsou věci viď??

Kolik váží oheň?

16. dubna 2008 v 21:18 | Týna
KOlik váží oheň?
Když pozoruješ oheň (lépe řečeno hoření),vnímáš jen teplo a světlo které se při něm uvolňuje.Jde o oxidační děj a ten se na váhu postavit nedá!

Proč zpívají ptáci před rozedněním?

16. dubna 2008 v 21:15 | Týna
Proč zpívají ptáci před rozedněním?
Svým zpěvem dávají na jevo,že toto území patří jim.Cvrlikají i při lákání samičky nebo při sdělování informací.Štěbetají celý den,ale brzy ráno,když nejezdí tolik aut,je slyšíš mnohem lépe slyšíš.